شمارش معکوس تا برگزاری کنفرانس
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

زمانبندی کنفرانس
مهلت ارسال مقالات »
1397/02/25
اعلام نتایج داوری مقالات »
1397/02/27
آخرین مهلت پرداخت هزینه »
1397/02/29
زمان برگزاری کنفرانس »
1397/02/30
دسترسی سریع

02_1

03_1

05_1

04_1

09_1

07_2

 

پوستر همایش
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
49
بازدید دیروز :
80
بازدید کل :
52258
محورهای همایش

 

پژوهشگران محترم جهت مشاهده محورها و موضوعات "همایش بین المللی مطالعات جهانی علوم انسانی با رویکرد فرهنگی-اجتماعی" اینجا را کلیک نمایید...

 

اخبار سایت

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در "همایش بین المللی مطالعات جهانی علوم انسانی با رویکرد فرهنگی-اجتماعی " میرسد، تمامی بسته های پستی به آدرس ثبت شده در پنل کاربری ارسال شده است! لذا در صورت هرگونه سوال می توانید با دبیرخانه کنگره تماس حاصل فرمایید.

1397/03/13 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع میرسد، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری حمایت علمی خود را از تمامی همایش های موسسه فرهنگی علمی دانش پژوه اعلام نموده است. لذا تمامی مقالات همایش در این پایگاه علمی و معتبر بین المللی چاپ و نمایه خواهد شد. پژوهشگران محترم می توانند با مراجعه به این پایگاه مقالات علمی خود را مشاهده نمایند.

1396/12/19 اطلاعات بیشتر ...

باسمه تعالي

اساتيد،دانشجويان،پژوهشگران و صاحب نظران محترم،با عرض سلام.

علوم انساني،مجموعه اي از رشته ها و شاخه هاي علمي است كه موضوع محوري آنها،"انسان"به معناي كلي آن است.اين رشته ها گستره وسيعي را شامل مي شوند،از حقوق،اقتصاد،جامعه شناسي گرفته تا ادبيات،زبان شناسي،روان شناسي و....

1397/02/19 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان محترم میرساند که تمامی گواهی های صادر شده از طرف دبیرخانه برای نویسندگان مقالات یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی بین افراد ثبت نام کننده حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

1396/08/25 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز همایش را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ثبت نام کنندگان غیرحضوری و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید.

1396/08/28 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع آندسته از پژوهشگران که برای دریافت گواهینامه پذیرش عجله دارند می رساند بعد از ارسال مقاله خود با دبیرخانه تماس گرفته و اعلام داوری سریع نمایید. همچنین پس از دریافت نتیجه داوری و پرداخت هزینه کنفرانس جهت دریافت گواهینامه زودهنگام به پنل کاربری خود و منوی "وضعیت مقالات" مراجعه نموده و گواهینامه پذیرش را دانلود کنید.

1396/08/25 اطلاعات بیشتر ...

به منظور استفاده حداکثری از توان پژوهشگران داخلی و خارجی ، بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی phd و سوابق علمی و پژوهشی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنفرانس دعوت می گردد.

1396/08/28 اطلاعات بیشتر ...

پژوهشگران پس از اطمینان از پذیرش نهایی مقاله خود، جهت دریافت بسته های همایش می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. در این بخش نویسندگان باید پس از مراجعه به پنل کاربری شخصی خود و منوی "خدمات" با انتخاب خدمات مربوطه و جمع هزینه ها به قسمت پرداخت آنلاین رفته و هزینه مربوطه را واریز نمایند.

1396/08/28 اطلاعات بیشتر ...

با عنایت به تجربه دبیرخانه همایش در برگزاری کنفرانس های مشابه، نکات بااهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ (لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید)

1396/09/01 اطلاعات بیشتر ...

با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود در پنل کاربری شرکت کنندگان (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از شرکت کنندگان گرامی درخواست میگردد اطلاعات خواسته شده که در زمان ثبت نام از سوی سیستم همایش در پنل کاربری از شما خواسته میشود را با دقت تمام تکمیل نمایند. بویژه: نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار و عنوان مقاله و همچنین آدرس کامل پستی (استان، شهرستان و کد پستی)

 

1396/08/28 اطلاعات بیشتر ...

با عنایت به مصوبات شورای راهبردی کنفرانس و بنا بر تصمیم کمیته علمی ، مقالات در قالب های ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت:

1. مقالات علمی-پژوهشی
2. مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی
3. مقالات علمی-ترویجی (مروری)
4. طرح های تحقیقاتی       5. مطالعات موردی      (به ادامه مطلب مراجعه گردد).

1396/08/26 اطلاعات بیشتر ...

با استقرار دبیرخانه، پورتال همایش بین المللی مطالعات جهانی علوم انسانی با رویکرد فرهنگی-اجتماعی به طور رسمی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی کنفرانس، پژوهشگران می توانند از طریق همین سایت مقالات خود را ارائه نمایند تا فرآیند داوری توسط کمیته داوری همایش انجام گیرد. همچنین کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به همایش از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

1396/09/17 اطلاعات بیشتر ...

  دبیرخانه کنفرانس

  تهران، خیابان مطهری، خیابان سرافراز، کوچه یکم

   
  تلفن تماس : 09197013176
   
   آدرس پست الکترونیک : info@eeiran.ir
    
  (ساعات پاسخگویی : همه روزه در ساعات اداری) 
    
  زمانبندی کنفرانس
  مهلت ارسال مقالات »
  1397/02/25
   
  اعلام نتایج داوری مقالات »
  1397/02/27
   
  آخرین مهلت پرداخت هزینه »
  1397/02/29
   
  زمان برگزاری کنفرانس »
  1397/02/30
  برگزار کنندگان همایش
  موسسه فرهنگی علمی دانش پژوه
  مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

  حامیان علمی و اعضای کمیته علمی از:
  دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه ملایر دانشگه خیام دانشگاه جامع علمی کاربردی tpbin دانشگاه گیلان. دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات سازمان آموزش فنی و حرفه ای دانشگاه فنی و حرفه ای
  حامیان رسانه ای
  تحصیلات نیوز call for conferences conference.ac کنفرانس آلرت جامعه مجازی محققان ایران IQS conference alert SCRO confiran.ir رخداد فراخوان کنفرانس های داخلی و خارجی tu university نیک کنفرانس ANCCP ALL CONFERENCES ICONF Conal سمینار ایران با همایش ajax دارکوب Ta hamayesh